NAUJIENOS

Projektas: Mekas and the Soul Brother

Projektas: Mekas and the Soul Brother

Kažkada buvęs tiesiog linksmas žodžių žaismas poros metų eigoje išsivystė į visą projektą – muzikos ir vizualinių menų miksą.

Mekas and the Soul Brother

Jonas Mekas – visiems puikiai žinomas filmų kūrėjas, o Pete Rock jau legenda tapęs hip-hop muzikos prodiuseris, praeityje išleidęs klasikinį albumą „Mecca and the Soul Brother”. Pakeitus pirmą žodį į „Mekas“, iš šio junginio ir gimė mintis sutapatinti šiuos gana skirtingus žmones – skirtingų kartų, iš skirtingų meno rūšių, bet abu esą savo sričių genijai. Vienintelis dalykas siejantis juos yra miestas – Niujorkas, kuriame Pete Rock gimė, augo bei kūrė, o Jonas Mekas atrado savo antrus namus.

Vilniuje yra daug gražių ir tinkamų erdvių, kuriose galima perteikti Niujorke vyraujančią nuotaiką. Viena iš jų yra būtent po Liubarto tiltu kur atsiranda jausmas tarsi tai būtų kaip po Manheteno tiltu Niujorke.

Šis renginys kartu apjungs net du ypatingus jubiliejus – 700-ąjį gimtadienį pasitinka Lietuvos sostinė Vilnius, o šių metų gale bus minimos J. Meko 100-osios gimimo metinės.
Taigi, „Mekas and the Soul Brother” renginyje bus galima grožėtis Jono Meko kino vaizdais bei klausytis Pete Rock muzikos, tai bus puiki proga Meko ir hip-hop muzikos gerbėjams pažinti vieni kitų aistrą menui ir muzikai. Visa tai viename DJ Mamania mikse.

Renginys po Liubarto tiltu (Žvėryno pusėje) vyks rugsėjo 15 dieną, 20 val.

Jis bus atviras ir nemokamas.

Šis projektas yra Vilniaus 700-ojo jubiliejaus programos dalis.
Sužinokite daugiau www.700vilnius.lt

admin

September 14th, 2022

No Comments

Comments are closed.